www.cvonline.hu

Adózási Munkatárs

  • A hirdetés 881 napja lejárt

A

Magyar Lapterjesztő Zrt.

Számviteli Osztályának Adó Csoportjába

Adózási munkatársat

keres.

Feladatok:

  • Adóbevallásokhoz szükséges dokumentumok összeállítása
  • A központi és helyi adóhatósággal elszámolandó adók, járulékok megállapítása, a bevallások elkészítése, kötelezettségek határidőre történő befizetése, könyvelése
  • Adózási folyamatok nyomon követése
  • Adótörvények változásainak folyamatos követése, értelmezése és átültetése a Lapker csoport gyakorlatába
  • NAV, VPOP, Önkormányzati folyószámlák egyeztetése, azok főkönyvi megfeleltetése
  • Adózással kapcsolatos bejelentési kötelezettségek teljesítése
  • Havi és éves zárási ütemtervnek megfelelő gondoskodás az adók zárásáról
  • Statisztikai adatszolgáltatások elkészítése
  • Közreműködés adó- és könyvvizsgálatban, hatósági ellenőrzésekben
  • Mindazon törvényi, illetve belső szabályozásból eredő feladatok ellátása, amelyek a fenti pontokban meghatározott feladatok végrehajtásához elengedhetetlenek és biztosítják a társaság törvényi előírásoknak, valamint a tulajdonosi elvárásoknak megfelelő működését.

Elvárások:

  • Gazdasági jellegű diploma
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • többéves, adózás terén szerzett szakmai gyakorlat
  • Precíz, felelős, pontos és következetes munkavégzés
  • Problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • SAP, Word, Excel (haladó), PowerPoint felhasználói szintű ismerete
  • Csapatszellem

Előny:

  • Adótanácsadói végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Kvtd., jövedéki adó, és Neta adónemekben szerzett gyakorlat

A fényképes pályázatokat (szakmai önéletrajz és „Adózási munkatárs jeligével, fizetési igény megjelölésével 2015. május 15-ig a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol