www.cvonline.hu

ADÓZÁSI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 1100 napja lejárt

International Leasing – Global Business – Local Success

UniCredit Leasing Hungary

sikerorientált, motivált munkatársat keres

munkakörbe

Feladatok:

  • A törvényi változások követése, és az adózási jogszabályok betartásának biztosítása
  • A csoporthoz tartozó társaságok adószámításainak, adóbevallásainak elkészítése és benyújtása
  • Adókalkulációk ellenőrzése
  • Szerződések, tranzakciók adózás szempontjából történő véleményezése
  • Részvétel adó és egyéb hatósági vizsgálatokban
  • Az adózást érintő adatszolgáltatás biztosítása a hatóságok felé
  • Egyéb adózással kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Adatok szolgáltatása és a tervezési/ költségvetés készítési folyamat támogatása

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai diploma közgazdasági területen
  • Minimum 3 éves adótanácsadói/adószakértői tapasztalat (adózási területen)
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Adótanácsadó cégnél vagy adóhatóságnál szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • változatos munka
  • dinamikus szervezet fiatal szakértőkkel
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben megfelel a fent említett elvárásoknak, és felkeltettük érdeklődését kérjük, hogy jelentkezését önéletrajzával együtt küldje el a következő e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol