www.cvonline.hu

ADÓZÁSI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 870 napja lejárt

Társaságunkról, termékeinkről részletesebb információt olvashat a Link megjelenítése oldalon.

Az FHB Jelzálogbank Zrt. új munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Budapest

Az új munkatárs feladatai:

  • Az FHB csoport egyes tagjai adókötelezettségeinek megállapítása, zárási feladatokban való részvétel, adóbevallások, adatszolgáltatások összeállítása;
  • Adófolyószámla egyeztetések, nyilvántartások, pénzügyi teljesítések menedzselése;
  • Adóhatósági ellenőrzésekben, vizsgálatokban való aktív részvétel;
  • Az adótörvények változásai miatti folyamat módosítások beépítése az adott vállalkozásokkal kapcsolatos napi munkavégzésbe, adótanácsadási feladatokban való részvétel, állásfoglalások előkészítése.
A pályázóval szembeni elvárások:
  • Számviteli vagy pénzügyi szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettség;
  • Gyakorlat adóbevallások készítésében;
  • Adózási területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat vagy adótanácsadói képesítés;
  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • Megbízható, pontos munkavégzés, kreativitás;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Strukturált gondolkodásmód;
  • Fejlett kommunikációs készség;
  • Képesség az önálló és a csapatmunkára;
  • MS Word, Excel, PowerPoint magas szintű felhasználói ismerete.
Előnyt jelent:
  • Adóhatósági vagy adótanácsadói tapasztalat;
  • Adókönyvelési tapasztalat;
  • SAP ismeret;
  • Lízing tevékenységgel összefüggő adózási ismeretek, tapasztalat
Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel: „pályázó neve_pozíció”.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő