www.cvonline.hu

Adózási Munkatárs / Ügyintéző

  • A hirdetés 600 napja lejárt

A

Budapest Airport Zrt.

munkatársat keres

Adózási Munkatárs

munkakörbe.

Munkakör célja:

Az adózással kapcsolatos tevékenységek támogatása. Jelentések és elemzések készítése, bevallásokhoz szükséges adatok összeállítása, bevallások elkészítése, jogszabályelemzés, társterületek támogatása. Havi zárási folyamatok támogatása, részvétel adótervezésben.

Feladat:

  • a társaság és leányvállalatok adókötelezettségei teljesítésének elsősorban operatív szintű támogatása, adóbevallások elkészítése,
  • közreműködés az adófolyamatok fejlesztésében,
  • társaság társterületei részére adótanácsadás támogatása,
  • a számviteli zárások támogatása,
  • adó jelentések és elemzések elkészítése,
  • adóhatósági kapcsolattartás.

Elvárások:

  • az utóbbi 5 évben nagyvállalatnál adózási területen szerzett operatív szakmai tapasztalat (adóbevallások készítése, egyes adónemek analitikus egyeztetése a főkönyvvel, adóhatóságokkal történő kapcsolattartás)
  • mérlegképes könyvelő képesítés
  • Excel felhasználói ismeret
  • aktív középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • analitikus képességek
  • precíz, önálló munkavégzés
  • ERP rendszer ismeret

Előnyt jelent:

  • adótanácsadói képesítés
  • 5 évnél hosszabb szakmai tapasztalat
  • Egyéb felsőfokú (főiskolai, egyetemi) képesítés
  • IFS/SAP ERP rendszer ismerete
  • multinacionális cégnél, nagyvállalatnál vagy nemzetközi adótanácsadó cégnél szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest-Ferihegy Nemzetközi Repülőtér

Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzokat motivációs levéllel, a pozíció megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk.

Budapest Airport – Magasan a legjobb

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol