www.cvonline.hu

Adózási munkatárs részmunkaidőben

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 1005174

Részmunkaidős lehetőség korrekt bérezéssel hosszú távon.
Feladatok:

  • Adóbevallások készítése,benyújtása, adófizetési kötelezettségek megállapítása, könyvelése
  • Adóanalitikák vezetése, adófolyószámla egyeztetése
  • Adótörvényi változások követése, azok alkalmazásának biztosítása
  • Adószámításokhoz szükséges információs rendszer kezelése, karbantartása
  • Önellenőrzések készítése, dokumentálása
  • Adókockázatok feltárásában, minimalizálásában való közreműködés
  • Szerződések véleményezése, társosztályoknak történő tanácsadás

Elvárások:
  • Felsőfokú közgazdasági végzettség és adótanácsadói képesítés vagy középfokú végzettség mellett mérlegképes könyvelői és adótanácsadói képesítés
  • 3-4 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Adókönyvelésben, bevallásban való jártasság
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó problémamegoldó-képesség

Juttatások:
  • Stabil hátterű, nagyvállalati munkakörnyezet
  • Versenyképes, fix bérezés
  • Alkalmazotti jogviszony

Előnyök:
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • SAP ismeret
  • Gyakorlat elektronikus adóbevallás beadásában
  • Transzferár dokumentáció készítésében jártasság

Nyelv:
  • Angol

  • Jelentkezni lehet fényképes, szakmai önéletrajzzal a megadott email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével!