www.cvonline.hu

Adózási munkatárs napi 4 órában

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 967034

Dinamikusan fejlődő szolgáltatóvállalat megbízásából keresünk folyamatos munkavégzéssel részmunkaidőben munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Adóbevallások készítése, benyújtása, adófizetési kötelezettségek megállapítása, könyvelése
  • Adóanalitikák vezetése, adófolyószámla egyeztetése
  • Adótörvényi változások követése, azok alkalmazásának biztosítása
  • Adószámításokhoz szükséges információs rendszer kezelése, karbantartása
  • Önellenőrzések készítése, dokumentálása
  • Adókockázatok feltárásában, minimalizálásában való közreműködés
  • Belső szabályzatok karbantartása
  • Szerződések véleményezése, társosztályoknak történő tanácsadás
  • Projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági végzettség és adótanácsadói képesítés, vagy középfokú végzettség mellett mérlegképes könyvelői és adótanácsadói képesítés
  • 3-4 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Adókönyvelésben, bevallásban való jártasság
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Nagyfokú önállóság
  • Jó problémamegoldó-képesség
  • Alaposság, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • SAP ismeret
  • Gyakorlat elektronikus adóbevallás beadásában
  • Transzferár dokumentáció készítésében jártasság

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdéssel hosszú távú munkalehetőség,
  • stabil hátterű, nagyvállalati munkakörnyezet,
  • versenyképes, fix bérezés,
  • alkalmazotti jogviszony,
  • részmunkaidős, napi 4 órás munkavégzés.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 13. kerület.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.