www.cvonline.hu

Adózási gyakornok

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.05.30.
Hirdetés azonosító: 904270

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Cégünk Európa és Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő, biztos jövővel és erős alapokkal rendelkező diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk titka magasan képzett munkatársainkban rejlik. Budapesti központunkba munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • gyakornoki programunk keretében az adózási vezető munkájának támogatása
  • adóhatósági beadványok (kérelmek, levelek, állásfoglalás-kérések) előkészítése
  • jogszabály-kutatás, összefoglalók készítése
  • adóbevallások, analitikák előkészítése, szerkesztése
  • adminisztratív feladatok elvégzése
  • a fenti feladatok elsősorban a magyar nyelv magas szintű tudását igénylik, előfordulnak azonban német/angol nyelvű feladatok is

Elvárások:

  • közgazdasági, jogi egyetemi vagy pénzügy-számviteli főiskolai hallgató
  • érdeklődés az adózás területe iránt
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • német nyelvtudás
  • angol nyelv ismerete előny
  • precizitás, pontosság
  • elemző képesség, analitikus gondolkodás

Amit kínálunk:

a gyakornoki program résztvevője

  • megismerkedik az adózással kapcsolatos feladatok gyakorlati megvalósításával
  • betekintést nyer a könyvelési, számlázási és egyéb kapcsolódó folyamatokba
  • munkáját fiatalos légkörben végezheti
  • versenyképes juttatásban részesül
  • étkezési kártyát, Erzsébet-utalványt kap
  • 100 %-os utazási támogatás a tömegközlekedésre

Jelentkezni lehet

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődését töltse ki online jelentkezési lapunkat! Kérjük, hogy jelentkezéséhez csatolja fényképes önéletrajzát is!

Link megjelenítése

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja