www.cvonline.hu
Adózási gyakornok (Referenciaszám: PJ4219)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.02.
Jelentkezési határidő: 2017.02.04.
Hirdetés azonosító: 1012642
lejárt

Újpesti gyógyszeripari multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk diákot az alábbi pozícióba:

Adózási gyakornok

Feladatok:
- Adó osztály napi munkájának támogatása
- Adminisztratív jellegű feladatok ellátása
- Adózási és számviteli dokumentumok, nyomtatványok kezelése
- Közreműködés NAV ellenőrzésben
- SAP kezelés
- Partnerekkel való egyeztetés

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Heti 20-30 óra vállalása
- Felhasználói szintű MS Office ismeret (főleg Excel)

- Jó kommunikációs és kapcsolatteremtési
- Önálló, precíz, pontos, gyors a munkavégzése

Előny:
- Pénzügyi, számviteli tanulmányok

Kérjük, magyar önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.