www.cvonline.hu

Adózási Asszisztens

  • A hirdetés 862 napja lejárt

Nemzetközi ügyfelünk megbízásából keresünk az alábbi pozícióba lelkes munkatársat:

Feladatok:

  • ÁFA és társasági adóbevallások elkészítése és az ezekkel kapcsolatos információk felkutatása
  • Napi adóváltozások nyomon követése
  • Kis és Nagyvállalatok adózásának megismerése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal és ügyfelekkel napi szinten

Elvárások:

  • Diploma megléte
  • 1-2 év szakmai tapasztalat és erős érdeklődés az adózás iránt
  • Magabiztos kommunikáció magyarul és angolul
  • Kezdeményezőkészség, önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő