www.cvonline.hu

Adózási asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.20.
Jelentkezési határidő: 2014.02.27.
Hirdetés azonosító: 628355

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk Professzionális szolgáltatást nyújt az adózás, audit és tanácsadás minden területén. Ügyfélkörük a jelentős multinacionális és a magyar nagyvállalatoktól a magánszemélyekig terjed.

Budapesti irodájukba olyan munkavállalót keresünk, aki
- számára fontos az ügyfelek magas minőségű kiszolgálása
- tartalmas munkát keres,
- szívesen dolgozik csapatban
- fiatalos és barátságos csapatot keres,
- fontosnak tartja a kiszámítható és tervezhető munkát.

Feladatok:

- ÁFA és társasági adóbevallások elkészítése
- ÁFA és társasági adóbevallásokkal kapcsolatos információk begyűjtése
- kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség pénzügyi/számviteli területen
- Precíz, pontos munkavégzés
- MS Excel és Word felhasználói ismeretek
- Folyékony angolnyelv-tudás szóban és írásban
- 1 év pénzügyi/számviteli területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

- A piacon elismert ügyfelek kiszolgálása
- Gyorsan növekvő üzleti környezet
- Kellemes munkakörnyezet és támogató csapat
- Versenyképes fizetés, juttatások

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a