www.cvonline.hu

Adózási asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Jelentkezési határidő: 2016.08.17.
Hirdetés azonosító: 1053781

Partnerünk, a mezőgazdasági termékek kereskedelmének piacvezető multinacionális vállalata keres "Adózási asszisztens" pozícióba olyan leendő kollégát, aki szívesen építené a pályáját dinamikus, támogató környezetben!

Feladatok:

-Az adózáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok határidőre történő elvégzése
-Transzferár dokumentációkkal kapcsolatos segítségnyújtás
-Cégcsoport ÁFA bevallásainak, összesítő nyilatkozatainak elkészítése
-Helyi adók egyenlegeinek negyedévenkénti ellenőrzése, építményadó, telekadó, súlyadó, kommunális adóval kapcsolatos ügyintézés
-Adózáshoz kapcsolódó önbizonylatok elkészítése
-Adóegyeztetés elvégzése
-Adózási csoportvezető támogatása

Elvárások:

-Felsőfokú végzettség
-Kommunikációképes angol nyelvtudás
-Legalább 3 éves releváns tapasztalat
-SAP ismerete előny
-Mérlegképes könyvelői vagy Adótanácsadói végzettség előny

Amit kínálunk:

-Versenyképes juttatási csomag
-Szakmai fejlődési lehetőség
-Támogató cégkultúra
-Stabil vállalat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a