Adózási asszisztens - TB/SZJA (angol és német nyelvtudással)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.02.25.
Jelentkezési határidő: 2016.03.02.
Hirdetés azonosító: 1007824
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Adózás iránt érdeklődők figyelem!
Kiváló lehetőséget kínálunk azoknak, akik valóban nyitottak az adózás és a számok világára: Multinacionális partnerünk megbízásából keresünk angol és német nyelvtudással rendelkező lelkes jelölteket ADÓZÁSI ASSZISZTENS pozícióba.

A pozíció az alábbi feladatokat tartalmazza:
- magyar SZJA és TB bevallások elkészítése (külföldi munkavállalók számára), ellenőrzése és teljes-körű adminisztrációja
- meglévő és beérkező információk és számadatok rendszerezése, elemzése és feldolgozása
- kapcsolattartás külföldi irodákkal, hatóságokkal és ügyfelekkel
- szerződések, ajánlatok előkészítése, dokumentáció

Követelmények
- 1-2 év, gazdasági/ pénzügyi /adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
- Legalább középfokú (gazdasági előny) vagy felsőfokú végzettség
- Magabiztos német és angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
- Precizitás, igény a minőségi munka iránt
- Pontos, segítőkész, együttműködő személyiség

- Versenyképes fizetés és juttatási csomagot
- Egy valóban fiatalos és dinamikus csapat együttműködését
- Belépéskor képzést, valamint folyamatos szakmai továbbképzést
- Lehetőség nyelvtudásod alkalmazására