www.cvonline.hu

Adózási asszisztens - Személyi jövedelmadó, TB

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2014.03.27.
Hirdetés azonosító: 654751

Partnerünk professzionális szolgáltatást nyújt az adózás, audit és tanácsadás minden területén. Ügyfélkörük a jelentős multinacionális és a magyar nagyvállalatoktól a magánszemélyekig terjed.

Feladatok:

- Ügyfeleink magyar SZJA és TB bevallásainak elkészítése, ellenőrzése és teljes-körű adminisztrációja
- Meglévő és beérkező információk és számadatok rendszerezése, elemzése és feldolgozása
- Kapcsolattartás külföldi a cég külföldi irodáival, hatóságokkal és ügyfelekkel
- Adminisztratív feladatok:
- Felelősség a számlázási folyamatért, azok határidejének betartása
- Szerződések, ajánlatok előkészítése; emlékeztetők megírása
- Anyagok dokumentálása

Elvárások:

- 1-2 év, gazdasági/pénzügyi /adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
- Legalább középfokú gazdasági végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
- Magabiztos angol és előny németnyelv-tudás szóban és írásban
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
- Precizitás, igény a minőségi munka iránt
- Pontos, segítőkész, együttműködő személyiség

Amit kínálunk:

- Kellemes munkakörnyezet és támogató csapat
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Képzések, szakmai fejlődés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a