www.cvonline.hu
Adózási asszisztens (Számvitel tapasztalattal)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.01.19.
Jelentkezési határidő: 2015.01.20.
Hirdetés azonosító: 815485
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Multinacionális partnerünk megbízásából keresünk angol nyelvtudással és számviteli képzettséggel rendelkező lelkes jelölteket ADÓZÁSI ASSZISZTENS pozícióba.

A pozíció az alábbi feladatokat tartalmazza:
- ÁFA és társasági adóbevallások, transzferár dokumentációk elkészítése
- meglévő és beérkező információk és számadatok rendszerezése, elemzése és feldolgozása
- kapcsolattartás külföldi irodákkal, hatóságokkal és ügyfelekkel
- szerződések, ajánlatok előkészítése, dokumentáció

Követelmények
- Minimum 1 év, gazdasági/ pénzügyi területen szerzett tapasztalat
- Számviteli előképzettség (szakirányú középiskola, képesített könyvelő, számviteli ügyintéző) VAGY felsőfokú végzettség számviteli, pénzügyi, gazdasági területen
- Erős középfokú angolnyelv-tudás szóban és írásban
- Precizitás és pontosság, igény a minőségi munka iránt
- MS Excel és Word felhasználói ismeretek
- Önálló munkavégzés és felelősségvállalás
- Előnyt jelenthet: német nyelvtudás, bevallás / beszámoló / transzferár nyilvántartás készítésében szerzett tapasztalat