www.cvonline.hu

Adózási Asszisztens német nyelvtudással

  • A hirdetés 827 napja lejárt

Nemzetközi ügyfelünk megbízásából keresünk az alábbi pozícióba adózási munkatársat:

Adózási Asszisztens

(SZJA és TB területre)

Feladatok:

  • Ügyfeleink magyar SZJA és TB bevallásainak elkészítése, ellenőrzése és teljes-körű adminisztrációja
  • Meglévő és beérkező információk és számadatok rendszerezése, elemzése és feldolgozása
  • Kapcsolattartás külföldi irodákkal, hatóságokkal és ügyfelekkel

Adminisztratív feladatok:

    • Felelősség a számlázási folyamatért, azok határidejének betartása
    • Szerződések, ajánlatok előkészítése; emlékeztetők megírása
    • Anyagok dokumentálása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (gazdasági), felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • 1-2 év, gazdasági/pénzügyi /adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
  • Angol és német nyelv legalább középszintű ismerete szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Pontos, alapos munkavégzés
Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő