www.cvonline.hu

Adózási asszisztens angol és német nyelvtudással

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2017.02.26.

Pozíció leírása / Job description

Are you an expert in the hungarian taxation?

Do you know what is TAO or TB or TP in hungarian?

Do you speak German by the chance?

SO THIS IS YOUR PLACE!

Feladatok:

- ÁFA és/vagy társasági adóbevallások és/vagy transzferár dokumentációk elkészítése
- egyéb adózási dokumentációk elkészítése
- kapcsolattartás a partnerekkel

Elvárások:

- Legalább középfokú végzettség (gazdasági előny), felsőfokú végzettség előnyt jelent
- 1-2 év, gazdasági/pénzügyi /adminisztrációs területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
- Magabiztos ANGOL nyelvtudás szóban és írásban
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
- Precizitás, igény a minőségi munka iránt
- Pontos, segítőkész, együttműködő személyiség
- német nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Fiatal, dinamikus csapat
- Belépéskor képzés, valamint folyamatos szakmai továbbképzés
- Kiemelkedő teljesítmény esetén külföldi munkavégzési lehetőség
- Professzionális csapat
- Kiváló referencia a szakmában

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -