www.cvonline.hu

Adózási asszisztens angol nyelvtudással

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2016.04.16.
Hirdetés azonosító: 1025899

Érdekel az adózás és ezen belül is a személyi jövedelemadó és a társasági adó??
Magabiztos középfokú ANGOL nyelvtudásod van?
Fontos számodra a szakmai fejlődés illetve az előrelépési lehetőségek?
Szeretnél a jövőben több adónembe is belelátni illetve vonzanak a külföldi projektek is?

Ha igen, jelentkezz most, légy a profi és lelkes csapat része!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Ügyfelünk, az egyik kiváló referenciával bíró multinacionális tanácsadó cég Adózási Asszisztenst keres saját csapatába angol és/vagy német nyelvtudással.

Feladatok:

- ÁFA és/vagy társasági adóbevallások és/vagy transzferár dokumentációk elkészítése
- egyéb adózási dokumentációk elkészítése
- kapcsolattartás a partnerekkel

Elvárások:

- Legalább középfokú végzettség (gazdasági előny), felsőfokú végzettség előnyt jelent
- 1-2 év, gazdasági/pénzügyi /adminisztrációs területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
- Magabiztos ANGOL nyelvtudás szóban és írásban
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
- Precizitás, igény a minőségi munka iránt
- Pontos, segítőkész, együttműködő személyiség
- német nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Fiatal, dinamikus csapat
- Belépéskor képzés, valamint folyamatos szakmai továbbképzés
- Kiemelkedő teljesítmény esetén külföldi munkavégzési lehetőség
- Professzionális csapat
- Kiváló referencia a szakmában

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a