www.cvonline.hu
Adózási asszisztens - ÁFA/TAO/transzferár (compliance)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2017.01.24.
Jelentkezési határidő: 2017.01.26.
Hirdetés azonosító: 920784
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Adózás iránt érdeklődők figyelem!
Kiváló lehetőséget kínálunk azoknak, akik valóban nyitottak az adózás és a számok világára!
Multinacionális partnerünk megbízásából keresünk angol nyelvtudással rendelkező lelkes jelölteket TAPASZTALT ADÓZÁSI ASSZISZTENS pozícióba.

A pozíció az alábbi feladatokat tartalmazza:
- ÁFA és/vagy társasági adóbevallások és/vagy transzferár dokumentációk elkészítése
- meglévő és beérkező információk és számadatok rendszerezése, elemzése és feldolgozása
- kapcsolattartás külföldi irodákkal, hatóságokkal és ügyfelekkel
- szerződések, ajánlatok előkészítése, dokumentáció

Követelmények
- Számviteli előképzettség (szakirányú középiskola, képesített könyvelő, számviteli ügyintéző) vagy felsőfokú végzettség számviteli, pénzügyi, gazdasági területen
- Minimum 1 éves munkatapasztalat Áfa- vagy Társasági adó bevallások, transzferár dokumentáció készítésében
- Precizitás és pontosság, igény a minőségi munka iránt
- MS Excel és Word felhasználói ismeretek
- Erős középfokú angol nyelvtudás
- Önálló munkavégzés és felelősségvállalás

Előny:

- 1-2 éves beszámoló- és/vagy transzferár nyilvántartás készítési tapasztalat, lehetőleg könyvelő irodánál vagy multinacionális vállalatnál.

- Versenyképes fizetés és juttatási csomagot
- Egy valóban fiatalos és dinamikus csapat együttműködését
- Belépéskor képzést, valamint folyamatos szakmai továbbképzést
- Lehetőség nyelvtudásod alkalmazására