Adózási (ÁFA) területre keresünk junior/senior/csoportvezető kollégákat

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 845605
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Megbízónk bővülő csapatába keresünk ÁFA terület iránt érdeklődő, illetve abban tapasztalt szakembereket.

Feladatkör, felelősségek:    Betölthető munkakörök:

• ÁFA könyvelő, amely esetén elvárt min. 1 éves könyvelői vagy ÁFA területén szerzett tapasztalat

• Senior ÁFA könyvelő, amelyhez elengedhetetlen a vezetésben, irányításban illetve ÁFA bevallások, főkönyvi elemzések átnézéseben szerzett min. 2-3 éves tapasztalat

• ÁFA csoportvezető, amelyhez elengedhetetlen az ÁFA bevallások, főkönyvi elemzések átnézéseben szerzett min. 2-3 éves tapasztalat

• ÁFA operációs munkatárs, amely esetében elvárt a folyamatdokumentálásban, prezentációkészítésben, adminisztrációban szerzett tapasztalat, alap számviteli és ÁFA tudás

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Főiskolai/egyetemi végzettség

Számviteli tudás: erős számviteli alapok, számviteli végzettség vagy egyéb számviteli tanulmányok egyetem / főiskola alatt (használható számviteli ismeret), illetve senior pozíció esetén a releváns ÁFA területen szerzett tapasztalat

Egyéb követelmény:

• magabiztos Excel használat (alapvető függvények, pivot)

Nyelvtudás:

• minden pozíciónál szükséges az angol nyelvtudás (jó beszéd és írás készség, aktív használat napi szinten)

Előny:

• SSC-ben hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, IT kiterjesztett tudás (macro írás), projekt/folyamat implementálásában, dokumentálásában szerzett tapasztalat

Nyelvtudás:    Min. erős középszintű angol nyelvtudás (jó beszéd és írás készség, aktív használat napi szinten)

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy multinacionális vállalat budapesti szolgáltatóközpontja.

Amit megbízónk kínál:

•multikulturális, dinamikus és pozitív környezet

•lehetőség a folyamatos fejlődésre

•változatos feladatok, munkakörök, nemzetközi projektekben való részvétel lehetősége

•vonzó munkahelyi környezet

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.