www.cvonline.hu

ADÓÜGYI SZAKÉRTŐ

  • A hirdetés 817 napja lejárt

Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt.

ADÓÜGYI SZAKÉRTŐT

keres.

Főbb feladatok:

  • adójogszabályok változásának figyelemmel kísérése, értelmezése,
  • egyes adónemekhez kapcsolódó, Társaságon belüli tanácsadás,
  • komplex adózási kérdésekben együttműködés más szakterületekkel,
  • adóbevallások (elsősorban IPA és ÁFA, valamint Tao) és egyes járulékbevallások elkészítése,
  • külső és belső ellenőrzések számára az igényelt adatok biztosítása, kérdések megválaszolása, ellenőrzések menedzselésében történő közreműködés,
  • számlák adóügyi ellenőrzése,
  • aktív részvétel a hóvégi zárási folyamatban,
  • rendszeres és ad-hoc belső és külső adatszolgáltatás,
  • belső szabályzatok fejlesztésének támogatása.

Elvárások:

  • legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat,
  • felsőfokú releváns végzettség (pénzügy/jog),
  • magyar adószabályok naprakész ismerete,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook),
  • pontosság, precizitás,
  • nagyfokú önállóság, proaktivitás.

Előnyt jelenthet:

  • számviteli ismeretek,
  • SAP felhasználói szintű ismerete,
  • angolnyelv-tudás.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el jelentkezését az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő