www.cvonline.hu

Adóügyi munkatárs

  • A hirdetés 243 napja lejárt

A Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. munkatársat keres azonnali kezdéssel

pozícióba

Feladatok:

  • adóbevallások és -kalkulációk készítése;
  • adófolyószámlák nyomon követése;
  • főkönyv, analitika és adófolyószámla egyeztetése;
  • adójogszabályok változásainak nyomon követése, belső tanácsadás biztosítása;
  • számlák, szerződések felülvizsgálata adózási szempontból;
  • költségvetéssel kapcsolatos tételek adminisztrációja;
  • transzferár-nyilvántartás vezetése

Elvárások:

  • szakirányú középfokú képesítés;
  • legalább 1 éves szakmai tapasztalat;
  • adójogszabályok naprakész ismerete, különösen a TAO, ÁFA és helyi adók területén;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • precíz, pontos munkavégzés;
  • jó problémamegoldó készség;
  • jó analitikus képesség.

Előny:

  •   könyvelői tapasztalat;
  •  mérlegképes könyvelői végzettség;
  • adótanácsadói képesítés;
  • szakirányú felsőfokú (gazdasági/pénzügyi) képesítés;
  •  nagyvállalatnál szerzett gyakorlat.

A jelentkezők magyar nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét a fizetési igény és a pozíció megjelölésével várjuk.

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar