www.cvonline.hu

Adótanácsadó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.30.
Jelentkezési határidő: 2015.10.17.
Hirdetés azonosító: 973386

Adótanácsadói tapasztalattal rendelkezel?
Stabil hátterű céget és hosszútávú munkalehetőséget keresel?
Folyékonyan beszélsz angolul?
Akkor ez a TE lehetőséged!

Jelentkezz a pozícióra és legyél Te a Közép- és Kelet Európa vezető cégalapítási, cégüzemeltetési és adótervezési ügyfelünk Adótanácsadó kollégája!

Feladatok:

- Külföldi cégalapításhoz és működtetéshez kapcsolódó adótervezés
- Tájékoztatás hazai és nemzetközi cégügyi és adózási kérdésekben
- Kapcsolattartás és ügyintézés új és meglévő ügyfelekkel, valamint külföldi irodákkal, bankokkal és partnerekkel
- 1-2 fő asszisztens/adminisztrátor munkájának irányítása, koordinálása
- Munkaidő: H-P 08.30-17.30

Elvárások:

Elvárás:
- Legalább felsőfokú szakképesítés (gazdasági vagy jogi)
- Adótanácsadói képesítés (folyamatban lévő is elfogadható)
- Minimum 1 év adózási területen szerzett tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvismeret
- Jó kommunikációs készség
- Önállóság és precizitás
- Üzleti titok bizalmas kezelése

Előny:
- Orosz nyelvismeret
- Adótanácsadó vagy ügyvédi irodában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
- Multinacionális közeg
- Hosszú távú lehetőség
- Fiatalos munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a