www.cvonline.hu

Adótanácsadó

  • A hirdetés 544 napja lejárt

Médiapiacon tevékenykedő

budapesti székhelyű társaság gazdasági igazgatósága

adótanácsadó

pozícióra várja a jelentkezőket.

Feladatok:

  • Tanácsadás a vállalkozást érintő adónemek (általános forgalmi adó, társasági adó, iparűzési adó, személyi jövedelemadó, reklámadó stb.) területén
  • Szerződések adójogi egyeztetése, megfeleltetése, a kontrollerek és ügyvédek munkájának támogatása
  • A vállalat gazdasági eseményeinek nyomon követése, adózási szempontból történő értékelése, hibák, szükséges változtatások jelzése a vezetőség részére
  • Reklámadó szabályok betartásának biztosítása, szerződések, bizonylatok ellenőrzése, reklámadó nyilatkozatok begyűjtése, nyilvántartása
  • Társaságok adóbevallásainak ellenőrzése
  • Beszállítók minősítése
  • Kiszervezett bérszámfejtési tevékenység támogatása, bizonylatok elkészítése, ellenőrzése, határidőben történő leadása
  • Egyes projektek során felmerülő adózási kérdések kapcsán együttműködés a társterületekkel
  • Adójogszabályok követése, a változások folyamatos rendszerbe történő illesztése
  • Kapcsolattartás az adóhatóságokkal, ügyfelekkel, adóellenőrzések és adóhatóság nyilatkozattételi kötelezettségek koordinálása
  • Transzferár-dokumentációk karbantartása, frissítése, érvényesítése
  • Pénzmosás elleni szabályzat karbantartása, érvényesítése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Adótanácsadói, adószakértői képesítés
  • Min. 2 éves szakmai tapasztalat
  • Hatékony munkavégzés egyénileg és csapatban egyaránt
  • Rendszerben való gondolkodás,
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Angol nyelv aktív használata

Előnyt jelent:

  • EKHO ismeretek
  • NAVISION vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és megfelel a fenti elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol