www.cvonline.hu

Adótanácsadó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.16.
Jelentkezési határidő: 2016.05.18.

Pozíció leírása / Job description

Lelkes adótanácsadót keresünk ügyfelünk bővülő csapatába!

Ha 1-4 éves tapasztalatod van adótanácsadásban (bármelyik adónemben),

de komplexebb feladatokkal és több adónemmel szeretnél foglalkozni?

Eleged van a folyamatos túlórázásból és egy kiszámítható munkakörnyezetet keresel?

Mindemellett a folyékonyan beszélsz angolul?

Ha igen, akkor jelentkezz még most!

Ügyfelünk komplex, több adónemre kiterjedő, teljeskörű adótanácsadást folytat kizárólag nemzetközi, izgalmas szektorból jövő ügyfelek számára.

Feladatok:

-adójogszabályok értelmezése, elemzése
-adójogszabályok változásával kapcsolatos hírlevelek elkészítése
-írásos adójogi elemzések, tanácsadó levelek, összefoglalók magyar és angol nyelven történő elkészítése
-hatóságokhoz benyújtandó állásfoglalás-kérő levelek elkészítése
-feltételes adómegállapítás iránti kérelmek és előzetes ármegállapítási kérelmek (APA) elkészítése
-ügyfeleknek történő szóbeli és írásbeli adótanácsadás nyújtása

Elvárások:

-főiskolai/egyetemi végzettség gazdasági/jogi területen
-1-3 éves tapasztalat adótanácsadás területén bármelyik adónemben (ÁFA, SZJA, Transzferár, TAO)
-folyékony angol nyelvtudás
-Big4-ban szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel!
-kiváló kommunikációs készségek

Amit kínálunk:

-több adónemben szerezhetsz tapasztalatot
-end-to-end folyamatokban való részvétel
-izgalmas ügyfélkör (pl. filmipar)
-munka-magánélet egyensúly
-pozitív légkör
-fejlődési lehetőségek
-professzionális csapat
-versenyképes fizetés

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -