www.cvonline.hu

Adótanácsadó / Ügyfélmenedzser

  • A hirdetés 665 napja lejárt

Nemzetközi adó- és vagyontervezés területén tevékenykedő partnerünk részére keresünk

pozícióba munkatársat.

Megbízónk húsz éves működés során szakmailag megalapozott, jogszerű adómegtakarítási, illetve vagyonvédelmi megoldásokat, valamint gyors, pontos és a legmagasabb szintű diszkréciót biztosító szolgáltatások nyújt megbízói részére.

A leendő kolléga feladatai lesznek:

  • Külföldi cégalapításhoz és működtetéshez kapcsolódó adótervezés
  • Tájékoztatás hazai és nemzetközi cégügyi és adózási kérdésekben
  • Kapcsolattartás (és ügyintézés) új és meglévő ügyfelekkel, valamint külföldi irodákkal, bankokkal és partnerekkel
  • 1-2 fő adminisztrátor munkájának irányítása, koordinálása

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Legalább felsőfokú szakképesítés (lehetőleg gazdasági vagy jogi)
  • Adótanácsadói képesítés (ha folyamatban van, az is elfogadható)
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Precizitás
  • Üzleti titok bizalmas kezelése
  • Önállóság
  • Minimum 1 év adózás területén szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Orosz nyelv ismerete
  • Adótanácsadó vagy ügyvédi irodában szerzett tapasztalat

Munkaidő: hétfőtől péntekig fél9-től fél6-ig (8 óra+ebédszünet)

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését Szemán Zoltán várja a jelentkezését a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol