Megbízható nemzetközi pénzügyi partnerünk részére keresünk új munkatársat

ADÓTANÁCSADÓ
 (HF 11-7623)

pozícióba.

Feladatok

  • Adótanácsadásban és adótervezésben, átvilágítási feladatokban való részvétel,
  • Társasági adóhoz és M&A tranzakciókhoz kapcsolódó feladatok ellátása,
  • Junior kollégáknak szakmai segítségnyújtás.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • Néhány év hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Számviteli és társasági adó ismeretek,
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kimagaslóan jó munkakörülmények,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7623"-as referenciaszám és
a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése