www.cvonline.hu

Adótanácsadó (ÁFA-specializáció)

  • A hirdetés 1003 napja lejárt

Az RSM DTM Hungary jelenleg Nemzetközi Áfa Szolgáltatások Üzletágának csapatába keres tapasztalt

munkatársat.

Feladatok:

  • Folyamatos kapcsolattartás a nemzetközi ügyfelekkel szóban és írásban egyaránt;
  • A leendő ügyfelek adóregisztrációs eljárásának lebonyolítása;
  • ÁFA kalkuláció pontos és időbeni elkészítése összhangban az ügyfél bizonylataival és tranzakcióival;
  • ÁFA, környezetvédelmi termékdíj és intrastat bevallások elkészítése és benyújtása;
  • Az ÁFA törvény változásainak nyomon követése és az érintett ügyfelek megfelelő tájékoztatása;
  • A képviselt ügyfelek adóvizsgálataira történő felkészülés és ezen vizsgálatokon az ügyfél képviselete.

Elvárások:

  • Minimum 2 év releváns tapasztalat adótanácsadás területén, kiemelten az ÁFA tekintetében;
  • A gyorsan változó adókörnyezethez való rugalmas alkalmazkodási képesség;
  • Tárgyalóképes angolnyelv-használat szóban és írásban egyaránt;
  • Adótanácsadói végzettség;
  • Az ügyfelek részére pontos, praktikus adótanácsok közvetítése és ezek gyakorlati alkalmazásában
  • segítségnyújtás;
  • Határozott és kiváló kommunikációs képesség;
  • Mind csapatmunkára, mind pedig önálló munkavégzésre való alkalmasság.

Amit nyújtunk:

  • Reális, a szakmai tudással és tapasztalattal összhangban lévő bérezés és juttatások;
  • Szakmai tudás bővítésének lehetőségei továbbképzések során;
  • Kemény munka egy hatékony, minőségi szolgáltatást nyújtó munkakultúrában
  • Korrekt, megbízható, példaértékű vezetőség
  • Kiváló, nyugodt munkahelyi körülmények; 2-3 fős szobák kialakítása, ergonómiai környezet, rendkívül
  • magas színvonalú iroda- és számítástechnikai háttér.

Kérjük, a magyar és angol nyelvű pályázati anyagát a lenti e-mail címre küldje el részünkre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol