www.cvonline.hu

Adószakértő

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.08.20.
Hirdetés azonosító: 938708
lejárt

A Dologidő Kft. szekszárdi, a világ vezető autógyárainak műanyag alkatrészeket és részegységeket gyártó partnercégéhez keres kollégát

Adószakértő

pozícióba!

A munkakörrel járó feladatok

  • A cég adóügyeivel kapcsolatos teendőinek teljes körű ellátása.
  • Adó-, és áfa-bevallások elkészítése.
  • Tárgyi eszközök kezelése (informatikai támogatással).
  • Kapcsolattartás a külső szakértőkkel (munkavédelmi megbízott, környezetvédelmi tanácsadó), adóhivatallal.
  • Adó és adó jellegű kötelezettségek teljesítése.
  • Irányadó jogszabályok betartása, betartatása és nyomon követése.
  • Kintlévőség kezelési ügyekben idegen nyelvű kapcsolattartás a vezetőséggel (telefonon és e-mailben egyaránt).
  • Szükség esetén a pénzügyi területen dolgozó kollégák helyettesítése.
  • Egyéb adminisztratív jellegű feladatok ellátása.

Elvárások a pályázóval szemben

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Középfokú szakirányú végzettség
  • 2-3 éves vállalati környezetben szerzett adózási ismeret
  • Magabiztos, magas szintű Microsoft Excel ismeretek
  • Csapatban való együttműködés, terhelhetőség, precizitás, monotonitástűrés, stressztűrő képesség, felelősségvállalás, rugalmasság

Előnyt jelent

  • Angol és/vagy német kommunikációképes nyelvismeret
  • ProALPHA, SAP rendszer ismerete

Amit megbízónk kínál

  • Kulturált munkakörülmények
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Stabil vállalati háttér
  • Megbecsülés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Vállalati cafeteria

Munkavégzés helye

  • Szekszárd

Amennyiben úgy érzi, hogy Ön kellően lendületes, könnyen alkalmazkodó, magabiztos adózási ismeretekkel rendelkező személy, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, és a jelentkezési határidő lejárta után kollégánk felveszi Önnel a kapcsolatot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu