www.cvonline.hu

Adószakértő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2016.03.04.
Hirdetés azonosító: 1005161

Adószakértő

Dinamikusan fejlődő megbízónk keres Adószakértőt csapatába - III. kerületi munkavégzéssel!

Feladatok:

- A kijelölt adónemek tekintetében figyelemmel kíséri a jogszabályváltozásokat. Elkészíti az adóhatóságok, minisztériumok felé benyújtandó állásfoglalás kérelmeket.
- Közreműködik a jogszabályváltozások implementációjában, adózási folyamatok kialakításában, ellenőrzési pontok meghatározásában, adókockázatok feltárásában és kezelésében.
- Szakmai tanácsadást végez az üzleti és funkcionális területek részére a kijelölt adónemek tekintetében. Belső tájékoztatókat, állásfoglalásokat készít, részt vesz a belső tudás transzfer végrehajtásában. Adózási szempontból véleményezi a szabályzatokat, előterjesztéseket, szerződéseket, részt vesz a kapcsolódó team-munkákban.
- A kijelölt társaságok vonatkozásában elkészíti /ellenőrzi a jogszabályokban, hatósági és belső szabályzatokban foglalt előírásoknak megfelelő bevallásokat, önrevíziós bevallásokat, adatbejelentéseket.
- Közreműködik az adóhatósági ellenőrzések lebonyolításában és a jogorvoslati eljárásokban.

Elvárások:

- Felsőfokú szakirányú végzettség
- adójogszabályok alapos ismerete
- adótanácsadói/adószakértői képesítés
- 3-5+év tapasztalat
- Angol nyelvismeret
- MS Office felhasználói ismeret,
- Megbízhatóság, terhelhetőség, konfliktuskezelési képesség, rugalmasság.

Előnyt jelent:

- SAP R3-ban való jártasság,
- NAVISION felhasználói szintű ismeret
- Mérlegképes könyvelői képesítés
- Könyvvizsgálói végzettség
- IFRS ismeretek.

Amit kínálunk:

- szakmai fejlődés lehetősége
- dinamikusan fejlődő szervezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a