www.cvonline.hu

Adószakértő

  • A hirdetés 501 napja lejárt

A MOL Pénzügyi Szolgáltató Központ munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Adószakértő

Munkavégzés helye: Budapest III. ker.

Fő feladatok:

  • A kijelölt adónemek tekintetében figyelemmel kíséri a jogszabályváltozásokat. Elkészíti az adóhatóságok, minisztériumok felé benyújtandó állásfoglalás kérelmeket.
  • Közreműködik a jogszabályváltozások implementációjában, adózási folyamatok kialakításában, ellenőrzési pontok meghatározásában, adókockázatok feltárásában és kezelésében.
  • Szakmai tanácsadást végez az üzleti és funkcionális területek részére a kijelölt adónemek tekintetében. Belső tájékoztatókat, állásfoglalásokat készít, részt vesz a belső tudás transzfer végrehajtásában. Adózási szempontból véleményezi a szabályzatokat, előterjesztéseket, szerződéseket, részt vesz a kapcsolódó team-munkákban.
  • A kijelölt társaságok vonatkozásában elkészíti /ellenőrzi a jogszabályokban, hatósági és belső szabályzatokban foglalt előírásoknak megfelelő bevallásokat, önrevíziós bevallásokat, adatbejelentéseket.
  • Közreműködik az adóhatósági ellenőrzések lebonyolításában és a jogorvoslati eljárásokban.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • adójogszabályok alapos ismerete
  • adótanácsadói/adószakértői képesítés
  • 3-5+év tapasztalat
  • Angol nyelvismeret
  • MS Office felhasználói ismeret,
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, konfliktuskezelési képesség, rugalmasság

Előnyt jelent:

  • SAP R3-ban való jártasság,
  • NAVISION felhasználói szintű ismeret
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Könyvvizsgálói végzettség
  • IFRS ismeretek

Kérdés vagy érdeklődés esetén, kérem, jelentkezzen a "Jelentkezés" gombon keresztül.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol