www.cvonline.hu

Adószakértő / Tax expert

  • A hirdetés 401 napja lejárt

Az AMC Networks International Central Europe vezető nemzetközi médiavállalat, melynek jelenlegi portfóliójába az alábbi csatornák tartoznak: Film Mánia, Film Café, AMC, Sundance Channel, Minimax, Megamax, SPORT1, SPORT2, SPORT M, Spektrum, Spektrum Home,

TV Paprika és C8.

 Cégünk Pénzügyi csapata új munkatársat keres

az alábbi feladatkörbe 2 éves határozott időtartamra:

Feladatok:

  • Cégcsoportba tartozó cégek teljes körű megfeleltetése a hatályos adótörvényeknek, társosztályok támogatása napi adózási kérdésekben.
  • Adóvizsgálatokban való aktív részvétel, adó hatékonyságot növelő projectekben való részvétel, kapcsolattartás külső adótanácsadó cégekkel.
  • Közreműködés az éves adóterv, negyedéves előrejelzések elkészítésében a cégcsoport részére.
  • Adóbevallások összeállítása, beküldése.
  • Negyedéves adócsomag (tax pack, FIN 48), havi adó kalkulációk határidőre való elkészítése a központi adóosztály részére, e dokumentációk megfeleltetése a US GAAP előírásainak.
  • Külföldi leányvállalatok adózási felügyelete, támogatása, annak érdekében, hogy megfeleljenek az adott ország adózási szabályainak. (CZ, NL, DE)
  • Cégcsoport megfeleltetése a transzferár adózási szabályainak, részvétel a transzferár dokumentáció elkészítésében.
  • Részvétel beolvadásokkal, felvásárlásokkal kapcsolatos adózási kérdések megoldásában, ezekhez kapcsolódó adóbevallások elkészítésében.
  • Javaslattétel adózás területén felmerülő problémákra, megoldások nyomon követése, felettes rendszeres tájékoztatása.

 Elvárások:

  • 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Számviteli, könyvelési jártasság
  • Szoros határidők betartása, stressztűrő képesség

Végzettség:

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma pénzügyi, számviteli területen
  • Mérlegképes könyvelői és adótanácsadói végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Fiatalos lendületes csapat
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Szakmai fejlődésre való lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben pályázatunk érdeklődését felkeltette, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Köszönjük!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő