www.cvonline.hu

Adószakértő (Társasági adó terület)

  • A hirdetés 214 napja lejárt
Partnerünk:

Partnerünk, egy dinamikusan fejlődő, meghatározó globális vállalat tapasztalt kollégát keres egy teljes körű, nemzetközi adószakértői pozícióba. A leendő szenior kollégának a több adónemre kiterjedő széleskörű szakmai feladatokon túl lehetősége lesz részt venni egy külföldi folyamat átvételében, illetve az azt követő folyamatfejlesztési projektekben is.

Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Átfogó adózási feladatok ellátása több európai országra vonatkozóan
  • Szakértői szerep a szervezeten belül társasági adóval és forrásadóval kapcsolatban
  • Aktív részvétel a könyvelő kollégák szakmai támogatásában
  • Helyi szenior üzleti partnerek támogatása adózási kérdésekben, aktív részvétel belső projektekben
  • Törvényi előírásoknak való megfelelőség biztosítása direkt adózási területeken
  • Adó visszatérítések ellenőrzése és dokumentálása
  • Statisztikai riportok készítése adóbevallásokkal kapcsolatban és lehetséges felmerülő kockázatokkal kapcsolatban
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség közgazdasági vagy jogi területen
  • 3-5 év adózásban szerzett tapasztalat multinacionális környezetben
  • Big4 cégnél szerzett tapasztalat előny!
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Excel és SAP ismeret
  • Jó analitikus készség
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Modern irodai környezet
  • Tréning lehetőségek különböző adózási területeken
Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő