www.cvonline.hu

Adószakértő nemzetközi adózási ismeretekkel

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.09.
Jelentkezési határidő: 2012.06.24.
Hirdetés azonosító: 405719

Megbízónk autóipari szektorban mûködõ multinacionális vállalat.
A vállalat székesfehérvári telephelyére keresünk egy új kollégát, egy bővülés következtében, teljesen új munkakör betöltésére.

Feladatok:

- Idegen nyelvű (amerikai, német, francia) adótörvények értelmezése, beültetése a gyakorlatba
- Adórendszerekben történő változások roaktív nyomonkövetése, figyelése
- Adókalkulációk készítése és könyvelése (US GAAP)
- Könyvelő csapat támogatása a jogszabályok naprakész értelmezésében, átvételében
- Magyar főkönyv harmonizációja a magyar adójogi szabályok szerint
- Folyamatos, naprakész riportok készítése a management felé

Elvárások:

- Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
- Hasonló, adózással kapcsolatos poícióban töltött 3-4 év tapasztalat elvárt
- Adókönyvelői, adótanácsadói háttér erősen preferált
- Külföldi - vagy amerikai, vagy német, vagy francia - adórendszerekkel szerzett gyakorlati tapasztalat kötelező
- Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat
- Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
- SAP, illetve US GAAP ismeret nagy előny
- Önálló, felelősségteljes személyiség
- Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

- Egy új pozícióhoz kapcsolódó kihívások
- Prosperáló nemzetközi vállalat tagja
- Esetenkénti utazási lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján