www.cvonline.hu

Adószakértő INTS/13/17

  • A hirdetés 42 napja lejárt

Partnerünk pest megye déli részén elhelyezkedő 700 fős innovatív gyártó nagyvállalat. Az ő csapatuk bővítésére keresünk kollégát

adószakértő

pozícióba, izgalmas, újdonságokban bővelkedő vállalati környezetbe.

FELADATOK:

  • adók kalkulációja, utalása és lekönyvelése
  • adóbevallások elkészítése
  • adófolyószámlák és kapcsolódó főkönyvi számlák ellenőrzése
  • kapcsolattartás az adóhatósággal
  • a Bankban felmerülő adózási kérdések szakmai támogatása
  • az ügyviteli rendszer automatikus könyveléseinek ellenőrzése
  • havi, negyedéve, éves pénzügyi jelenések elkészítésében való aktív részvétel
  • együttműködés a havi, negyedéves kontrolling jelentések elkészítésében
  • közreműködés a Bank éves könyvvizsgálatában, az éves beszámoló elkészítésében
  • a főkönyvelő napi munkájának támogatása
  • adózási tanácsadás és a számviteli bizonylatok véleményezése

ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • főkönyv- és mérlegbeszámoló összeállításának alapos ismerete
  • minimum 1-2 éves nagyvállalati gyakorlat
  • precizitás, ambíció, kitartás, határozott fellépés
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, megbízhatóság
  • önálló munkavégzés
  • jó problémamegoldó és stressz tűrő képesség
  • számítógépes irodai alkalmazások stabil ismerete (Excel, Word)
  • „B” kategóriás jogosítvány

ELŐNY:

  • nemzetközi adózási tapasztalat
  • tárgyalási szintű angol vagy német nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kiemelkedő munkakörülményeket, eredményorientált csapatot, versenyképes jövedelmet

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő