www.cvonline.hu

Adószakértő (Budapest)

  • A hirdetés 381 napja lejárt

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.

Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1 800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Központi irodánkba

Adószakértő munkatársat

keresünk

Feladatok:

  • Helyszíni kapcsolattartó.külföldi ügyfelek részére (telefonon, e-mailben, személyesen).
  • A folyamatokban bekövetkező változások helyszíni koordinálása.
  • Az értékesítési folyamatok kiértékelése és adatainak feldolgozása.
  • Rendszeres információcsere a magyarországi és németországi szakterületekkel és projektvezetőkkel.
  • A magyarországi központi kommunikáció irányítása és lebonyolítása.
  • könyvelő munkatársak támogatása.

Elvárások:

  • Szeret létrehozni folyamatokat, szeret felelősséget vállalni
  • Ha gyorsan megtalálja a hangot a társterületekkel és képes hatékonyan együttműködni velük
  • Jó szervezőképességű
  • Jó elemző
  • Proaktív
  • Jól beszél angolul
  • Rendelkezik nagyvállalatnál szerzett tapasztalattal

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen, a tárgy rovatba kérjük beleírni az ADÓSZAKÉRTŐ megnevezést.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol