www.cvonline.hu

Adósságkezelési munkatárs

Partnerünk, melyet a magyarországi jelzáloghitelezési piac egyik meghatározó szereplője , budapesti irodájába keresi lelkes, tanulni vágyó új munkatársát az alábbi pozícióba:

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Telefonon történő kapcsolatfelvétel;
  • Adategyeztetés, befizetések nyomon követése
  • Információadás az aktuális elmaradás mértékéről
  • Hívások adminisztrációja.

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi);
  • Követeléskezelési vagy értékesítői tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes (Microsoft Office) ismeretek;
  • Kiváló kommunikációs és értékesítői készség;
  • Kitartó, terhelhető, határozott személyiség
  • Pozitív, proaktív, problémamegoldó hozzáállás;
  • A nyilvántartásban "nem szerepel" tartalmú hatósági erkölcsi bizonyítvány.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/310-1714 telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória Egyéb
Régió Magyarország