www.cvonline.hu

Adoption Specialist

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2016.10.18.
Hirdetés azonosító: 1082258

Pozíció leírása / Job description

Our partner is one of the leading telecommunication companies in the SSC sector with world-wide presence.

Feladatok:

- Call exsisting business partners who bought the sevices and help them to use it
-Support them with information to maximize the use of their account
- Make the customers understand the benefits of the service and encourage them to use it more
-Understand customer needs and help them open more accounts
-Provide feedback to the team-leader and to other steakholders
- Do the relevant administration

Elvárások:

- Fluents English is a must
- Customer facing experience
- Great conversation skills
- Friendly, supportive attitude
- Strong problem analysing ability

Amit kínálunk:

- Competative salary and benefit package
- energetic multinational environment
- free training and opportunity to develop

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a