www.cvonline.hu

Adó- és járulékügyi szakértő

  • A hirdetés 386 napja lejárt

 OTP Bank

munkakör betöltéséhez munkatársat keres.

Feladatok:

  • Adó és járulék jogszabályok értelmezése;
  • Adó és járulék jogszabályok változásával kapcsolatos összefoglaló anyagok készítése;
  • Határon átnyúló ügyletek, konstrukciók adójogi minősítése;
  • Közreműködés transzferárazási feladatokban;
  • Társaságok adó és járulék kötelezettségeinek teljesítésével kapcsolatos feladatok ellátása (szabályozás,  adó és járulék elszámolás, bevallás);
  • Kapcsolattartás az illetékes hatóságokkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi/számviteli iskolai végzettség;
  • Adótanácsadói képesítés;
  • Szakmai angol nyelvtudás;
  • Adózási területen szerzett gyakorlat;
  • MS Word, Excel, PowerPoint magas szintű felhasználói ismerete;
  • Megbízható, pontos munkavégzés;
  • Kreativitás;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Képesség az önálló és a csapatmunkára.

Előny:

  • Számviteli területen szerzett gyakorlat;
  • Transzferárazási feladatokban szerzett gyakorlat;
  • Orosz nyelvtudás.

Jelentkezési határidő: 2016. március 05.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő