Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Adó- és járulékügyi asszisztens

Feladatok:

OTP Bank

munkakör betöltéséhez munkatársat keres.

Feladatok:

  • Közreműködés az adó és járulék kötelezettségek (áfa, szja, helyi és egyéb adók, valamint járulék elszámolás, bevallás) teljesítésével kapcsolatos feladatok ellátásában;
  • Közreműködés a kapcsolt vállalkozások szerződés, illetve transzferár nyilvántartásának elkészítésében;
  • Adó és járulék jogszabályok változásával kapcsolatos összefoglalók készítése, szabályozás;
  • Közreműködés az osztály egyéb feladataiban.

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi / számviteli iskolai végzettség;
  • Középszintű szakmai angol nyelvtudás;
  • MS Word, Excel, PowerPoint magas szintű felhasználói ismerete;
  • Megbízható, pontos munkavégzés;
  • Kreativitás;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Képesség az önálló és a csapatmunkára.

Előny:

  • Számviteli területen szerzett gyakorlat;
  • Adótanácsadói végzettség.

Jelentkezési határidő: 2015. július 22.

Kérjük, hogy a Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Akit keresünk:

Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő