www.cvonline.hu

Adó-és Járulékelszámoló főelőadó

  • A hirdetés 297 napja lejárt

A Honvédelmi Minisztérium
Védelemgazdasági Hivatal

Járandóságfolyósítási, Adó-és Járulékelszámolási Osztály főelőadót

keres közalkalmazotti munkakörbe

  • szakirányú középfokú végzettség, mérlegképes könyvelő
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • büntetlen előélet
  • magyar állampolgárság
  • magyarországi lakhely

A jelentkezésnél előnyt jelent:

bérügyi, pénzügyi területen megszerzett szakmai gyakorlat

Egyéb elvárások:

  • felelősségvállalás
  • döntési készség, határozottság
  • problémamegoldó képesség
  • szabálytudat
  • önképzési igény

Az ellátandó fontosabb feladatok:

  • a számviteli feladatok felügyeletét ellátó tiszt helyettesítése.
  • a másodlagos Kincstári számlákkal kapcsolatos beszámolók és havi költségvetési jelentések készítése, az osztályvezető távolléte esetén azok aláírása.
  • pénzügyi leltár készítése
  • könyvelési korrekciók végrehajtása
  • negatív pénztárbizonylatok kapcsán analitikus nyilvántartások vezetésének felügyelete

Amit nyújtani tudunk:

  • kiszámítható szakmai karrier
  • felelősséget, teljesítményt elismerő jövedelem
  • széles körű béren kívüli juttatási rendszer
  • kedvezményes étkezési lehetőség
  • szakmai továbbképzések

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: A szakmai önéletrajz  megküldésével  2016. november 28-ig.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő