www.cvonline.hu

Adó- és Áfa Könyvelési Munkatárs

  • A hirdetés 770 napja lejárt

Partnerünk több mint 200 éves múltra visszatekintő, Multi-FMCG (Food Industry) területen működő piacvezető holland nagyvállalat, melynek dinamikusan fejlődő csapatába keresünk jelenleg új munkatársat Adó- és Áfa Könyvelési Munkatárs munkakörbe.

A nemzetközi karrier lehetőségét kínáló lendületes cégvezetés PONT RÁD VÁR, amennyiben az alább felsorolt kompetenciák birtokában vagy és a feladatkör izgalomba hoz!!

Felelősségi kör:

  • Adóbevallások teljes körű elvégzése, beleértve minden vonatkozó adónemet
  • Zárási teendőkben való aktív részvétel
    • Adófőkönyvek egyeztetése, pontozása
    • Adóvizsgálatokban közreműködés, adatszolgáltatás, levelezés
    • A számviteli nyilvántartások vezetése a főkönyvelő ellenőrzése mellett
    • Adóellenőrzések és auditok támogatása
    • Naprakész számviteli, könyvelési és adózási ismeretek

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • FMCG területén szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Tárgyalóképes, folyékony angol nyelvtudás
  • Tanulásra való igény
  • Monotonitás-tűrés

Előny:

  • Felsőfokú pénzügyi/közgazdasági végzettség
  • Adótanácsadói végzettség
  • Projekt-tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XII. kerület

Amit partnerünk kínál:

  • Sokoldalú és felelősségteljes pozíció
  • Versenyképes jövedelem
  • Igényes munkakörnyezet

Amennyiben magadra ismertél, ne habozz, jelentkezz azonnal!

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Data Network Designer

Trenkwalder Kft

 On behalf of our world-wide multinational Clie...
Budapest

European Customer Support Swedish

HAYS Hungary Kft.

Your new company Our partner is a leading, full...
Budapest

Senior Java EE Fejlesztő INTS/14/75

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Nemzetközi tulajdonban lévő, logisztikai szoftv...