www.cvonline.hu

Adminisztrátor

  • A hirdetés 426 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő nyílászáró értékesítő cégünk új

csapattársat keres teljes munkaidőben budaörsi telephelyére.

Feladatok

  • Beépítési időpontok leegyeztetése
  • Kapcsolattartás a beépítőcsapatok és az üzletek között
  • Adminisztratív feladatok elvégzése
  • Garanciális ügyfelek kezelése
  • Garanciális bejelentések adatbázisban rögzítése
  • Szerelőcsapatoknak a garanciális munka beütemezése
  • Napi jelentés készítése az elvégzett munkáról

Elvárások

  • Határozott, meggyőző kommunikációs képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Műszaki végzettség
  • Képesség a csapatmunkára és az önálló munkavégzésre

Előny

  • Feszültség (stressz) tűrés
  • Tanulási képesség, újra való nyitottság

Mit kínálunk

  • Fiatalos, kellemes munkakörnyezet
  • Korrekt alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:Budaörs

A fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő