www.cvonline.hu

Adminisztrátor

  • A hirdetés 546 napja lejárt

Részmunkaidős irodai adminisztrátor

munkakörre keresünk munkatársakat.

Feladatok:

  • irodai adminisztrációs munka végzése

  • levelezés, dokumentációkezelés

  • kapcsolattartási feladatok

  • nyilvántartások vezetése

  • iroda napi működésének biztosítása

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség

  • angol nyelv középfokú és egy másik idegen nyelv legalább alapfokú ismerete

  • irodai környezetben szerzett tapasztalat

  • számítástechnikai ismeret

  • jó problémamegoldó készség

Előny:

  • pénzügyi vagy közgazdasági területen szerzett diploma

Munkavégzés helye:

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük - önéletrajza elküldésével és a pozíció megjelölésével - jelentkezzen az alábbi e-mail címen: E-mail cím megjelenítése

Ha Ön megváltozott munkaképességű, azt a tárgy mezőben tüntesse fel.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014