www.cvonline.hu

Adminisztrátor

  • A hirdetés 801 napja lejárt

A országos sportszövetség felvételt hirdet

adminisztrátori pozíció

betöltésére.

A munkavégzés helye: 1112 Budapest, Tippan utca 2. (Beruházási Igazgatóság)

Munkakör leírása röviden: adminisztratív feladatok ellátása

Munkakör leírása bővebben:

  • Kapcsolattartás pályázókkal, kivitelezőkkel, szállítókkal
  • Dokumentumok átvétele és kezelése, az átvett dokumentumok rendszerezése.
  • Fénymásolás, faxolás, szkennelés, egyéb adminisztratív tevékenységek ellátása
  • A pályaépítéshez kapcsolódó szoftver alapos megismerése, technikai jellegű tanácsadás pályázóknak a szoftver működésével kapcsolatban, adatok felvitele, rendszerezése, karbantartása;
  • Számlák kezelése, nyilvántartása
  • Részvétel a Pályaépítési Programok elszámolásának összeállításában
  • Pályaépítésekhez kapcsolódó utómunkák adminisztratív feladatainak ellátása
  • A Beruházási Igazgató által kiadott egyéb feladatok ellátása.

Munkaidő: hétfőtől csütörtökig 8 órától 17 óráig, pénteken 8 órától 14 óra 30 percig

Bérezés: Bruttó  200 000 forint / hó

Elvárások a jelentkező iránt: középfokú végzettség, MS Office felhasználó szintű kezelése, precíz, rugalmas, csapatban dolgozni tudó.

A felvételnél előnyt jelent: azonnali munkába állás lehetősége, pénzügyi ismeretek, vállalatirányítási szoftverek ismerete, adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit nyújtani tudunk: versenyképes bérezés, kulturált munkahelyi feltételek, cafetéria.

Fényképes önéletrajzát az alábbiakban olvasható e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő