www.cvonline.hu

Adminisztrátor

  • A hirdetés 670 napja lejárt

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.

Magyarországon 28 OBI áruházban, több mint 1 900 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Központi irodánkba

adminisztrátor

munkatársat keresünk

Főbb feladatok:

  • a HR csapat szakmai adminisztratív támogatása,
  • Az osztály  gyakorlatainak, sztenderdjeinek, rutinjainak adminisztrálása
  • A munkavállalók fejlesztését érintő különböző tanfolyamok szervezése, adminisztrálása
  • HR vonatkozású kontrolling riportok készítése

Önt keressük, ha:

  • HR végzettséggel rendelkezik
  • tapasztalattal rendelkezik HR kontrollig területen
  • tárgyalóképes szinten kommunikál angolul
  • megbízható, pontos és igényes a munkájára
  • eredményorientált, mindig a legjobbat akarja kihozni egy helyzetből,
  • analitikus, elemző gondolkodású és kitűnő  szervezőkészséggel rendelkezik

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését
honlapunkon a Karrier menüpont alatt, 2015.05.15-ig.

Fogarasi úti áruházunkba munkatársat keresünk az alábbipozícióba:

Árutvételi osztályvezető

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő