www.cvonline.hu

Adminisztrátor

  • A hirdetés 956 napja lejárt

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója,
ellátásszervezője és biztosítója.

Folyamatosan bővülő
sikeres magyarországi csapatunkba keresünk
munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Ügyfélkapcsolati osztály támogatása
  • Ügyfélkapcsolatra érkező szerződésekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • Szerződésekkel kapcsolatos adatok, módosítások rögzítése
  • Ügyfél mappák folyamatos karbantartása
  • Egyéb változások felrögzítése

Elvárások:

  • felső- vagy középfokú végzettség
  • számítógép felhasználói szintű ismerete (különösen excel)
  • adminisztrátori feladatkörben eltöltött minimum két éves tapasztalat
  • precíz, pontos és gyors munkavégzés
  • monotonitás tűrés, terhelhetőség
  • megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű munkahely
  • Kiváló munkakörnyezet, jó hangulatú csapat
  • Korrekt, versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével kérjük, küldje az alábbi e-mail címre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő