www.cvonline.hu

Adminisztrátor

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.04.11.
Jelentkezési határidő: 2015.06.12.
Hirdetés azonosító: 927591
lejárt

Adminisztrátor pozícióba keresünk munkatársakat szerződési területre multinacionális partnercégünk megbízásából, aki globálisan piacvezető helyen áll a gyógyszeriparban. A cég most nyitja meg beszerzési divízióját és egy újonnan kialakuló csapatban rejlő lehetőséget biztosít a jelentkező adminisztrátor munkatárs számára.

Megbízónk kimagasló fizetést, több nyelv ismerete esetén bónuszt és a belépés napjától cafetériát biztosít munkatársainak. Továbbá nyelvi képzést, multinacionális munkakörnyezetet és a kiváló vállalati kultúrából adódóan a szektoron belül a legalacsonyabb fluktuációval rendelkező munkahelyet kínálja a jelentkező adminisztrátor munkatársnak.

A szerződés adminisztrátor legfontosabb feladatai:

• Szerződések adatbázisba való rögzítése, ellenőrzése és összesítése
• Hiányzó vagy hibás adatok bevitele és javítása
• Egyeztetés a szerződő felekkel
• Duplikációk kiszűrése

Elvárások a jelentkező szerződés adminisztrátorral szemben:

• 0,5-1 éves adminisztratív tapasztalat
• Folyékony angol nyelvtudás elvárt plusz egy másik európai nyelv előnyt jelent (Francia/Német stb.)
• Alapfokú IT ismeretek
• Precíz, részlet orientált személyiség

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és a tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.