www.cvonline.hu

Adminisztrátor

  • A hirdetés 810 napja lejárt

Cement szállítmányozással foglalkozó cégünk

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Üzemanyag bevallással kapcsolatos dokumentáció elkészítése
  • Logisztikai osztály adminisztratív támogatása
  • Számlázási osztály adminisztratív támogatása
  • Üzemanyag fogyasztással kapcsolatos kalkulációk elkészítése

Elvárások:

  • Főiskolai végzettség
  • Középfokú informatikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Jelentkezését az alábbiakban olvasható e-mail címre várjuk.

Helyek Szeged
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő