www.cvonline.hu

Adminisztrátor

  • A hirdetés 724 napja lejárt

Erdészeti vállalkozás 1 fő munkavállalót keres

adminisztrátori

munkakörbe Nyíracsádra.

A jelentkezővel szembeni elvárások:

  • Magas stressztűrő képesség
  • Lojalitás
  • Dinamizmus
  • Tudjon csapatban dolgozni
  • Gyors, precíz, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó problémafelismerő és -megoldó képesség
  • Terhelhetőség
  • Alkalmazkodóképesség a folyamatosan változó elvárásokhoz és munkakövetelményekhez;
  • Megbízhatóság, jó ítélőképesség, kezdeményezőkészség;
  • Diszkréció, érett személyiség
  • Jogosítvány elengedhetetlen

Feladatkör:

  • a vállalkozásban dolgozók napi munkájának támogatása
  • EKÁER rendszer kezelésében való részvétel
  • terepi munka (fafelvételezés)
  • a vállalkozással kapcsolatos napi adminisztráció vezetése
  • postai ügyintézés
  • a könyvelői csoport segítése
  • döntésekhez szükséges anyagok és üzlettel kapcsolatos számítások előkészítése stb.

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk. Részletes fényképes szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével küldje el.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő