www.cvonline.hu

Adminisztrátor

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2015.03.27.
Hirdetés azonosító: 912786
lejárt

Flex állások

A Flextronics, amerikai multinacionális vállalat, elektronikai termékek gyártásával és szervizelésével foglalkozik világszerte. Ügyfelei vezető elektronikai, távközlési, informatikai cégek. Magyarországon 4 telephelyen működik, több mint 10000 munkavállalót foglalkoztatva. A Flextronics Global Services Budapest tevékenységének bővítéséhez új munkatársat keresünk

Feladatok:

  • Fuvarkományok és kapcsolódó dokumentumainak ellenőrzése
  • Adatok konszolidálása megadott folyamat szerint történő összerendezése
  • Fuvarokmányok különböző vállalati és országos rendszerekbe történő felrögzítése
  • EKÁER rendszerbe történő adatrok rögzítése
  • Hibás rögzítések ellenőrzése, kijavítása
  • Kommunikáció a fuvarozókkal beszállítókkal és vevői partnerekkel írásban leginkább angol nyelven
  • Kommunikáció a vámcsoporttal, logisztikai csapattal, raktárral és társosztályokkal
  • Okmánykezelés, irattárolás, arhiválás ellenőrzése a meghatározott előírásoknak megfeleően
  • Riportálás

Elvárás:

  • Középfokú végzettség
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes tapasztalat
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat előny
  • Logisztikai vagy szállítmányotásban szerzett tapasztalat , képesítés előny
  • OKJ-s Felsőfokú végzettség előny
  • Vámügyintéző képesítés előny

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió
Budapest
Gyál